herb BIP - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie

Lista pracowników

DYREKTOR:

  1. mgr Sexton Sylwia - język angielski

WICEDYREKTOR:

  2. mgr inż. Młyńska Danuta - informatyka, zajęcia komputerowe

NAUCZYCIELE:

  3. mgr Bożena Bednarczyk - nauczyciel wspomagający
  4. mgr Bereżański Zenon - świetlica, edukacja dla bezpieczeństwa
  5. mgr Brejt-Banaszak Małgorzata - chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  6. mgr Gizara Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  7. mgr Górniewicz Helena - język niemiecki
  8. mgr Grzegorczyk Aneta - wychowanie fizyczne, swietlica
  9. mgr Hann Małgorzata - fizyka
10. mgr Hec Ewelina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
11. mgr Jabłońska Elżbieta - świetlica
12. mgr Jablońska Małgorzata - matematyka
13. mgr Jabłońska-Bojczuk - geografia, technika, zajęcia techniczne, informatyka
14. mgr Kiczek Zbigniew - religia, wychowanie do życia w rodzinie
15. mgr Klat Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
16. mgr Kłonowska Violetta - biblioteka, język kaszubski
17. mgr Kolada Renata - język polski
18. mgr Komorowska Mariola - edukacja wczesnoszkolna
19. mgr Korejwo Małgorzata - nauczyciel wspomagający
20. mgr Kowalczyk Daria - biologia, rewalidacja, informatyka
21. mgr Labuda-Dawszewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
22. mgr Machniak Jadwiga - psycholog
23. mgr Maciejewska Anna - język niemiecki
24. mgr Margas Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
25. mgr Melaniuk Joanna - wychowanie fizyczne
26. mgr Miłaszkiewicz Agnieszka - nauczyciel wychowania przedszkolnego
27. mgr Mostowik Ewa - świetlica
28. mgr Muchnicka-Jarosinska Alicja - biblioteka, zajęcia artystyczne, plastyka
29. mgr Poźlewicz Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
30. mgr Reszka Anna - matematyka
31. mgr Rodewald Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie
32. mgr Selega Aleksandra - nauczyciel wychowania przedszkolnego
33. mgr Semenowicz Piotr - wychowanie fizyczne, pedgagog
34. mgr Sędziński Marek - wychowanie fizyczne
35. mgr Skonieczna Sylwia - muzyka, zajecia techniczne, technika
36. mgr Sławkowski Sławomir - język angielski
37. mgr Stander Paweł - język angielski
38. mgr Strzałkowska Monika - wychowanie fizyczne, pedagog
39. mgr Stypułkowska-Szafran - język polski
40. mgr Szewc Tomasz - język kaszubski, język polski
41. mgr Wasek Monika - podstawy przesiębiorczości
42. mgr Wilkowska Ilona - nauczyciel wychowania przedszkolnego
43. mgr Wize Małgorzata - nauczyciel wychowania przedszkolnego
44. mgr Wolska-Wójcik Aleksandra - fizyka
45. mgr Wójtowicz Ewa - jezyk polski, logopeda
46. mgr Zaorski Maciej - blok wojskowy
47. mgr Ziółkowski Piotr - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie
48. mgr Żmuda-Trzebiatowska Anna - matematyka


ADMINISTRACJA:

49. Wenta Brygida - sekretarz szkoły
45. mgr Wiła Waldemar - referent

OBSŁUGA:

51. Dembowska Beata
52. Kastner Małgorzata
53. Klawikowska Maria
54. Konkel Mariola
55. Meyer Teresa
56. Mora Regina
57. Ozimek Mirosława
58. Szczurko Jan

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daria Kowalczyk 23-04-2008 11:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Daria Kowalczyk 23-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Daria Kowalczyk 03-03-2018 21:37